DOĞALGAZ PROJE

Doğalgaz projesi, İGDAŞ Sertifikalı Firmaların, Sertifikalı Makine Mühendisleri tarafından projelendirilir ve yine firmanın İGDAŞ YETKİLİ ustaları tarafından projeye bağlı kalınarak tesisatlandırılır. Çizilen Proje daha sonra teknik şartnamelere uygun ise İGDAŞ tarafından onaylanır.

Erdemir Mühendislik olarak proje ücretsiz keşif ve 750’tl den başlayan fiyatlarla İstanbul il sınırlarında hizmet vermekteyiz.

Doğalgaz projesi nasıl çizilir?

Doğalgaz proje çizimi için müşterilerimiz bize ulaştıklarında aynı gün içerisinde firmamızın yetkili Makine Mühendisleri ve teknikerleri ücretsiz keşif için projenin çizileceği meskene gelir ve keşif yapıldıktan sonra bilgisayar ortamında proje çizilerek onay için İGDAŞ’a gönderilir. Proje onaylandıktan sonra en yakın tarihe randevu alınır, son olarak İGDAŞ doğalgaz tesisatının ve projenin teknik şartnameye uygun olup olmadığını kontrole gelir. Eğer hiçbir eksiklik yok ise doğalgazınız kullanıma uygun hale gelir.

Doğalgaz projelerinin onaylanması nekadar sürer?

Doğalgaz proje çizim ve gaz açım süreci genellikle iki hafta sürer. Ancak firmamız bünyesindeki kalifiye teknik personel, makine mühendisi ve ustalar tarafından bu işlem sürecini hızlandırarak bir hafta içinde doğalgazınızı kullanıma uygun hale getirmektedir.

Müşteriler ne yapmalılar?

Müşteri İGDAŞ’a giderek abone olur, proje onaylandıktan sonra tekrar İGDAŞ’a gider ve sözleşme yapar. Yapılan sözleşmeyle birlikte İGDAŞ doğalgaz sayacını müşteriye teslim eder. Sayacın tesisatçı tarafından montajı yapılır. Montajdan sonra tesisattaki kaçaklar usta tarafından sulu manometre ile kontrol edilir.

Start typing and press Enter to search

Yardıma ihtiyacım var