HİZMETLERİMİZ

ana-dogalgaz-tesisat
Doğalgaz Tesisat

Evsel ve küçük tüketimli ticari tesislerde, doğalgazın kullanımına yönelik olarak oluşturulacak tesisatların; tasarımı, yapımı, kontrolü, işletmeye alınması ve işletmeye alınmasından sonra yapılabilecek ilave ve tadilatları kapsar.
Erdemir Doğalgaz; Servis kutusundan itibaren ısıtma (kombi, kazan, soba, radyant ısıtıcı v.s ), ticari tesis için doğalgaz tesisatı (fırın, ocak, kuzine, döner ocağı, buhar tesisatı v.s), mutfak ve ocaklar için doğalgaz tesisatını İGDAŞ teknik şartnamesine uygun olarak tasarımını, imalatını, projelendirilmesini en uygun fiyatlarla, estetikten ödün vermeden müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

ana-kalarofier-tesisati
Kalorifer Tesisati

Isınma ve sıcak su ihtiyacınız için ideal çözüm doğalgazlı Kombi Radyatör sistemidir. Kısa sürede evinizi istediğiniz sıcaklığa getirir , Ekonomik ve Konforlu bir ısınma sağlar.Bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri olarak tesis edilebilir.
İyi bir Kalorifer Tesisatı için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.
Kombinin yeri : daire içi kalorifer tesisatında dengeli bir ısı dağılımı ve banyo ve mutfak gibi mahallerde kullanma sıcak suyunun hızlı bir şekilde elde edilebilmesi için kombinin konacağı yer çok önemlidir.
Tesisat güzergahı : Kombiden radyatörlere kalorifer tesisatı dağıtılırken sıcak suyun en az kayıpla radyatörlere ulaşması , radyatörlerin her tarafının ısınabilmesi gereklidir. Tesisat suyunun kombi ve radyatörler arasında sorunsuz bir şekilde dolaşabilmesi için seçilen güzergah çok önemlidir.
Malzeme ve işçilik kalitesi : Tesisatta kullanılan malzemelerin doğru olması gerekir.özellikle boru çaplarının uygun seçilmesi ve radyatör bağlantılarının doğru yapılması tesisatın rahat çalışması için önemlidir.Boruların ek yerlerindeki kaynaklar boru çapını daraltmamalıdır.Tesisatta tıkanma veya çap daralması radyatörlerin iyi ısınmasını engeller.İşi ehline yaptırmak verdiğinizin karşılığını almanızı sağlar.

ana-kazan-dairesi
Kazan Dairesi
ana-mekanik-tesisat
Mekanik Tesisat
ana-kombi-montaji
Kombi Montaji
ana-petek-temizligi
Petek Temizliği
ana-sihhi-tesisat
Sıhhi Tesisat
ana-yangin-tesisati
Yangın Tesisatı
Doğalgaz projelerinin onaylanması nekadar sürer?

Doğalgaz proje çizim ve gaz  açım süreci genellikle iki hafta sürer. Ancak firmamız bünyesindeki kalifiye teknik personel, makine mühendisi ve ustalar tarafından bu işlem sürecini hızlandırarak bir hafta içinde doğalgazınızı kullanıma uygun hale getirmektedir.

Müşteriler ne yapmalılar?

Müşteri igdaş’a giderek abone olur, proje onaylandıktan sonra tekrar igdaş’a gider ve sözleşme yapar. Yapılan sözleşmeyle birlikte igdaş doğalgaz sayacını müşteriye teslim eder. Sayacın tesisatçı tarafından montajı yapılır. Montajdan sonra tesisattaki kaçaklar usta tarafından sulu manometre ile kontrol edilir.

PROJE ÇİZİMİ

350 TL

Fatih

Gaziosmanpaşa

Üsküdar

Zeytinburnu

Start typing and press Enter to search

Yardıma ihtiyacım var